PAYBYNET

paybynet_logo

  • Kupujesz w Internecie?
  • Chcesz bezpiecznie zapłacić i jak najszybciej otrzymać zamówiony towar?

Poznaj bezpieczne płatności internetowe PayByNet.

Dzięki usłudze bezpiecznych płatności internetowych Paybynet za zakupy w sieci zapłacisz wygodnie i bez ryzyka. Pieniądze niezwłocznie i bezpośrednio trafią z Twojego konta na konto bankowe sprzedawcy, a na przelewie zobaczysz, komu i za co przelewasz pieniądze.

Sprzedawca korzystający z Paybynet łatwo zidentyfikuje Twoje zamówienie, co przyspieszy nie tylko dostawę zamówienia, ale również rozpatrywanie ewentualnej reklamacji czy procedurę zwrotu towaru.

Jak bezpiecznie płacić przez Internet?

paybynet

Aby zapłacić przez Paybynet, wystarczy wybrać w e-sklepie jako formę płatności "Paybynet", zalogować się do swojej bankowości internetowej i zaakceptować operację. Transakcja będzie zrealizowana w kilka sekund. Korzystając z usług e-urzędu, możesz także dzięki Paybynet wnosić opłaty administracyjne i skarbowe online.

Za zakupy zapłacisz również kartą kredytową.

Lista sklepów

Ponad to dzięki uruchomieniu usługi w Banku Spółdzielczym w Łęcznej masz możliwość zrealizowania płatności w prosty sposób w największych systemach płatności takich jak:

  • Przelewy24
  • Transferuj.pl
  • eService Online
  • IAI Płatności
  • Dotpay.pl

 

W swojej ofercie nie zapominamy także o sprzedawcach. Prowadzisz sklep internetowy?

Uruchom usługę Paybynet aby ułatwić swoim Klientom płatności za zakupy. Oszczędź czas Klienta i ciesz się transakcjami realizowanymi w prosty i wygodny sposób, bez ponoszenia ryzyka.

Więcej informacji na temat usługi PayByNet uzyskasz u naszych doradców lub na stronie www.paybynet.pl

Udostępnij
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on Facebook
Facebook
0