Portal zakupowy Plente

Klienci Banków Spółdzielczych w Łęcznej otrzymali kolejne nowoczesne narzędzie, które pozwoli w prosty sposób oszczędzać dodatkowe środki podczas zakupów w Internecie.

Wcześniej platforma znana pod nazwą Planet Plus. Aktualnie - Plente – to najnowocześniejsza, a zarazem najszybciej rozwijająca się platforma zakupowa w Polsce, za pomocą której już dziś można dokonywać zakupów w ponad 1400 sklepach internetowych wykorzystując bogatą ofertę zniżek i promocji. Z myślą o stale rosnącej grupie Klientów Banków Spółdzielczych robiących zakupy w Internecie, platforma udostępnia ofertę takich sklepów jak  RTV euro AGD, Answear, Zalando, MediaExpert, Groupon, Douglas, Sephora, Agito i wielu innych znanych marek.

Aby skorzystać z oferty, wystarczy się bezpłatnie zarejestrować i zobaczyć jak w prosty sposób otrzymać można pieniądze na dalsze zakupy, ponieważ za każdą transakcję dokonaną za pośrednictwem Portalu zakupowego wspieranego przez Banku Spółdzielczy w Łęcznej, użytkownicy otrzymują od nas gotówkę - w postaci nagrody pod nazwą “Cashback”

Niepodważalną korzyścią programu Plente jest ilość ofert i sklepów dedykowanych w Programie oraz fakt, iż Cashback łączy się z Promocjami i Wyprzedażami, tak by użytkownicy mogli zaoszczędzić jeszcze więcej.

Obsługa portalu zakupowego jest bardzo prosta i przejrzysta. Propozycja skierowana jest do Klientów wszystkich Banków  Spółdzielczych z Grupy BPS. Korzyści będą naliczane przy każdych zakupach przez portal, a użytkownik sam zdecyduje o tym kiedy wypłacić zaoszczędzone środki*.  Na bieżąco będzie informowany o promocjach, zniżkach i rabatach, które w połączeniu z Cashbackiem, pozwolą na otrzymanie wielokrotnych korzyści.

Zapraszamy do zapoznania się z portalem zakupowym dostępnym pod adresem
https://www.plente.com


* Jednocześnie Bank Spółdzielczy w Łęcznej oświadcza, iż nie ponosi odpowiedzialności za realizację zobowiązań Plente z tytułu zapłaty gotówki na konto Klienta i realizowanej przez Plente promocji.

Udostępnij
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on Facebook
Facebook
0